Adres

Yeşilbahçe Mah. Metin Kasapoğlu caddesi 1446 sk. Gökhan İş merkezi B blok Kat:3 Daire:15 Muratpaşa / ANTALYA

Telefon/Faks

0242 311 76 60
0532 313 47 54
0242 311 46 64

KURUMSAL

KURUMSAL

SEFFA GROUP  :

    Şirketlerimizden Sefa Kuyumculuk İnşaat Turizm Ticaret Limited ‘in 2007 yılında    Türk Patent Enstitüsüne yapmış olduğu lisans başvurusunun onaylanması ile   o günden bugüne lisanslı  markamız olarak her 2 şirketimizce kullanılmakta olan üst isimdir. Gruba bağlı şirketler sırasıyla Zümrüt Kuyumculuk Gazetecilik limited Şirketi ve Sefa Kuyumculuk İnşaat Turizm Ticaret Limited Şirketidir.

 

Zümrüt kuyumculuk Ltd. Şti. 

   1978 yılında , daha 20 yaşında genç bir girişimci  olan Sn. Orhan Tolunay’ın eskiden Şarampol caddesi olarak anılan, bugün Kapalıyol olarak bilinen cadde üzerinde 10 m2 ‘den küçük bir  işyeri açması ile tek kişi ile başlayıp  yıllar içerisinde   , çalışanların eklenmesiyle büyümüş  ve Antalya’nın en bilinen kuyumcularından biri haline dönüşmüştür.Zamanla   toptan ve atölyecilik bölümlerinin eklenmesiyle sadece perakende olarak  halkımıza değil aynı zamanda bölge kuyumcularınada hizmet vermeye başlamıştır.

   Sn Tolunay,  toplumsal görev bilinciyle basın kolunda da yer almak istemiş ve   1987 yılında önce Zümrüt dergisi, ardından günlük siyasi gazete çıkarma kararı vermiştir.

   Bu amaç ile yayın hayatına başlayan Antalya Son Haber gazetesini kurmuştur. Böylece Zümrüt kuyumculuk Ltd.Şti.’nin faaliyet konularına basın yayında eklenmiştir. Bu gazete o günden bu güne kesintisiz olarak çıkmaktadır.Antalya ilinde resmi ilan alabilme kriterlerini yerine getirebilen 12 yerel gazeteden bir tanesidir.2010 senesinden bugünede sanal ortamda www.antalyasonhaber.com adresinde yayınlanmaktadır. Zümrüt kuyumculuk Ltd. Şti. , 2007 yılından beri kurumsal kimliğini Sefa kuyumculuk Ltd. Şti ile birlikte  SEFFA GROUP markası ile sürdürmektedir.

  Antalya Son Haber gazetesi 7 çalışanı ile  Yeşilbahçe mahallesi Metin  Kasapoğlu caddesi  Gökhan iş Merkezi B  blok kat : 3  daire : 15 Muratpaşa/ANTALYA  adresinde hizmet vermektedir.

 

Sefa Kuyumculuk İnşaat Ltd. Şti. 

   1990 yılında çok ortaklı bir aile işletmesi olarak kurulan Sefa Kuyumculuk, kurucumuz  Sn.Orhan Tolunay’ın  1978 yılında başladığı meslek yaşantısında 2. Şube açma kararı vermesiyle, daha çok yabancı müşteri odaklı çalışan  bir şube olarak açılmıştır.

   2003 yılına gelindiğinde, ailenin genç bireylerinin de katılımı ile sırasıyla İnşaat taahhüt , AVM işletmeciliği , Akaryakıt toptan ve perakendeciliğide kuruluşundan beri süregelenkuyumculuk faaliyetlerine eklenmiştir. İnşaat taahhüt alanında tamamı Antalya ilinde bulunan 25.000 m2 büyüklükte iş bitim gerçekleştirmiştir.Bugün Antalya merkezde  Kundu, Havalimanı, Zeytinköy ve Kemer şubeleri ile   4  farklı noktada akaryakıt istasyonu işletmeciliği alanında Antalya’daki saygın firmalar arasında yer almaktadır .

    Lara Kundu oteller bölgesinde 26 bağımsız bölümden oluşan Prenses BazaarAvm’yi işletmektedir.

   Sektörde perakende satış odaklı çalışan, müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye çıkarmayı kendisine hedef edinmiş olan şirketimiz   60’a yakın çalışma arkadaşıyla  faaliyetlerini sürdürmektedir.